Z uwagi na urlop macierzyński, realizacja zamówień rozpocznie się najwcześniej w marcu 2024r.

O mnie

Cześć!
Nazywam się Aleksandra Świder (Wieczorkiewicz).
Jestem tatuatorką i ilustratorką. Swoją przygodę z tatuażem rozpoczęłam w 2016r. i to głównie tą dziedziną zajmuję się na co dzień. Jednak poza zdobieniem ciał, swoje szczęście i pasję odnajduję jeszcze w wielu innych, kreatywnych dziedzinach.
W 2017r. tworzyłam ilustracje do książki dla dzieci wydawnictwa Zysk i S-ka. Współpracowałam z wieloma firmami, tworząc m.in.: okładki menu, loga firm, projekty graficzne produktów reklamowych, grafiki na strony internetowe, a także
indywidualne ilustracje na zamówienia. Staram się brać udział w akcjach charytatywnych na rzecz zwierząt i promujących roślinną dietę.

Na dzień dzisiejszy współpracuję z firmą Cudowianki i projektuję ilustracje na kartki okolicznościowe, które można znaleźć online i stacjonarnie m.in. w salonach Empik, Paper Concept i wielu innych sklepach.

W 2022r. miałam wielką przyjemność tworzyć ilustracje do kart Moc Lasu „Leśne Medytacje” https://moclasu.com/kartymocylasu/

Od 2020r. prowadzę własną pracownię we Wrocławiu, w której tatuuję, pakuję paczki, tworzę nowe projekty, dbam o rośliny i jest to miejsce, w którym uwielbiam kreatywnie spędzać czas.
Praca jest moją największą pasją i daje mi mnóstwo satysfakcji, ale równie wielką miłością darzę rośliny, targi staroci, oryginalne i ciekawe wnętrza, jogę, Harrego Pottera, podróżowanie z mężem oraz długie spacery z naszym psim przyjacielem – Harrym. Staram się żyć w zgodzie z naturą i prowadzić ekologiczny styl życia.

Zapraszam serdecznie do obejrzenia moich prac i być może do współpracy!